פרופיל המשרד

גיא, גופר, יהב, גילמן, אודם ושות'

גיא, גופר, יהב, גילמן, אודם ושות’ היא פירמה ישראלית לראיית חשבון וייעוץ, הפועלת משנת 1981. הפירמה, המאוגדת כחברה, כוללת קרוב לחמישים עובדים, בהם שמונה שותפים וצוות מורחב של עובדים ועובדות, הכולל, בין השאר, רואי חשבון, כלכלנים, יועצי מס ואחרים. מגוון הכישורים המקצועיים של שותפי המשרד ועובדיו מאפשר שרות משולב ושלם לצורכיהם השונים של לקוחותינו. לקוחותינו פועלים במרבית תחומי העסקים, החל מעסקים קטנים ועד לעסקים שמחזורם הכספי השנתי מסתכם במאות מיליוני שקלים. בנוסף ללקוחות המגזר העסקי, נמנים על לקוחותינו משרדי ממשלה וגופים ממשלתיים אחרים, עיריות, מלכ”רים ועמותות.

היתרונות שלנו

נוכחות בינלאומית

בשנת 2003 הצטרף משרדנו לרשת ראיית החשבון הבינלאומית lnternational HLB, המהווה ארגון בינלאומי של פירמות לראיית חשבון ולייעוץ עסקי. הרשת, שנוסדה בשנת 1969, פועלת כיום בלמעלה מ-150 מדינות ומדורגת בין 12 המשרדים הגדולים בעולם. ברשת מועסקים כ-27,500 עובדים בכ- 745 משרדים. הרשת שמה לה למטרה, ואוכפת בפועל, מתן שירות מקומי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך מתן גישה למשאבים הנובעים מהקשר המיידי למשרדה הראשי (השוכן בלונדון והמתאם את כל פעולותיה הבינלאומיות) ולכל אחד מחבריה ברחבי תבל. החברים ב- HLB הנם משרדים מבוססים וותיקים בעלי סטנדרטים גבוהים, שפיתחו את עסקיהם על בסיס ידע, קשרים וניסיון רב. חברותנו ברשת הבינלאומית ומחויבותנו לכלליה משקפות הן את רמתנו בהיבט המקומי והן את יכולתנו לתת מענה הולם לצרכים הבינלאומיים של לקוחותינו. עקרונות אלה, המיושמים באופן עקבי על ידי כל החברים ברשת, מבטיחים יכולתנו לתת שירות יעיל ואישי בכל רחבי העולם. תכנון מס בישראל ובחו”ל, פיתוח יישומים למערכות מידע ממוחשבות, סיוע ליזמים בקבלת מענקים והטבות מס ועוד.

תחומי עיסוק

במהלך השנים צברנו ניסיון רב במגוון רחב של פעילויות, בהן: ביקורת דוחות כספיים של חברות פרטיות וציבוריות, ליווי כרואי חשבון מבקרים של הנפקות ניירות ערך לציבור בישראל ובחו”ל (ארה”ב ובריטניה), מיזוגים, ניהול נכסים, ניהול תאגידים מפוקחים על ידי בית המשפט, בדיקות נאותות לתשקיפים, בדיקות נאותות לרכישת חברות פרטיות, עבודה עבור עיריות ורשויות ממשלתיות, ייעוץ עסקי, הערכות שווי, מיזוגים, ביצוע תכנון מס בישראל ובארצות חוץ, סיוע ליזמים בקבלת מענקים ציבוריים ופרטיים, הטבות מס וכדומה.

המומחיות שלנו

לשותפי המשרד מומחיות בתחומים של חשבונאות, ביקורת, מיסוי, ייעוץ עסקי, מערכות מידע אלקטרוניות ובתחומים נלווים נוספים. ההיכרות הקרובה בין השותפים לבין הלקוחות ושילוב ההתמחויות שלהם מאפשרים למשרד להיענות בצורה יעילה לצורכיהם המגוונים והדינמיים של הלקוחות.

פגישת יעוץ

מעוניינים לדבר עם יועצ/ת? מלאו את פרטי הקשר למטה
ואנחנו מיד נהיה בקשר


גיא, גופר, יהב, גילמן, אודם ושות

טלפון: 03-5622282
פקס: 03-5622275

מגדל ב.ס.ר 1 קומה 17
רחוב בן גוריון 2
רמת גן 5257334

Email: office@gyugcpa.com