שירותים מקצועיים

ביקורות

ביקורת פנימית

משרדנו נותן שירותי ביקורת פנים לגופים ציבוריים ופרטיים.

המידע הנצבר בביקורת הפנים משמש את לקוחותינו ככלי יעיל לבחינה ולהערכה של היחידות התפעוליות השונות בארגון. מרחב הפעולה של הביקורת הפנימית מקיף את בחינתן והערכת יעילותן של המחלקות בארגון והיא מספקת הערכות, ניתוחים, המלצות ויעוץ בכל הקשור לנושאי הביקורת, כל זאת בעלות סבירה. על הביקורת הפנימית מופקד שותף המשרד, שהינו, בין השאר, חבר בלשכת המבקרים הפנימיים של ישראל.

ביקורת חיצונית

אנו עורכים את הביקורות והסקירות בהתאם לכללי הביקורת המקובלים בישראל ובעולם, תוך הקפדה מירבית על מקצועיות ואובייקטיביות. משרדנו צבר ניסיון רחב בביצוע ביקורת חיצונית למגוון רחב של חברות ציבוריות, פרטיות, ממשלתיות ועירוניות כמו גם לארגונים שאינם למטרת רווח.

מחלקת הביקורת שלנו מורכבת מאנשי מקצוע בעלי מומחיות וניסיון, הרלוונטיים למתן שירותים מקצועיים באיכות הגבוהה ביותר. מלבד התכלית של מתן חוות דעת לדוחות הכספיים, אנו שמים דגש רב על הפקת תועלת ללקוח לצורך ייעול הניהול, שיפור התוצאות הכלכליות ושיפור האפקטיביות של אמצעי הייצור והתפעול.

אנו מחויבים למתן שרות מקצועי, לשביעות רצון מלאה של הלקוח, לשימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, להעסקת צוות מקצועי מיומן ולשמירה ושיפור מתמיד של רמתו המקצועית של הצוות.

בביצוע עבודתנו אנו שמים דגש על ניסוח ויישום המלצות לייעול ולשיפור תהליכי הניהול בארגון ולשיפור מערכות הבקרה הפנימית והתפעול השוטף של העסק. בראש מחלקת הביקורת החיצונית עומדים שני שותפים.

שירותי מס

זיהוי הזדמנויות ליישום אסטרטגיות לחיסכון במשאבים

מערכת המס בישראל נמצאת בתהליכי שינוי תמידיים. בעזרת ניתוח הסביבה העסקית בה פועל העסק והמבנה הפנימי שלו, אני מעריכים את מצבו המיסויי ומזהים הזדמנויות ליישום אסטרטגיות שיחסכו לעסק משאבים רבים.

משרדנו מציע את מלוא מגוון שירותי המס לתאגידים וליחידים. אנו פועלים להקטנת נטל המס המוטל על לקוחותינו בעזרת יישום הוראות החוק המתאימות למצבם העסקי והמבני. אנו מספקים תכנון וייעוץ בגיבוש המבנה התאגידי וייעוץ בדיווח לרשויות המס במגוון הרחב של הסוגיות העומדות בפני התאגיד או היחיד. אנו עובדים בשיתוף עם לקוחותינו על מנת לפתח וליישם אסטרטגיות שייעודן צמצום נטל המס החל עליהן.

מחלקת ייעוץ המס שלנו, בראשה עומדים שני שותפים, מעודכנת בכל השינויים שעוברת מערכת המס בישראל. פעילותה של מחלקת המיסים מתחלקת לשלושה ענפים עיקריים: מיסוי חברות, מיסוי בינלאומי ומיסוי הפרט. אנו משתמשים במאגרי מידע מעודכנים ומקיפים, משתתפים באופן שוטף בהשתלמויות מקצועיות רבות ונמצאים בקשר מתמיד עם מומחים אחרים בתחום. כל אלה נועדו לאפשר לנו מתן מענה נכון ומהיר לדרישות הלקוחות, בתחום המצריך ידע עדכני, ערנות ודינמיות. לקוחותינו מודעים היטב לתועלת הרבה שהם יכולים להפיק מהידע שברשותנו, על מנת לבחון את ההחלטות העסקיות שלהם ולהביא לאופטימום את השלכות המס המתייחסות אליהן. אנו נוהגים לבחון את היבטי המס בזהירות רבה על מנת לסייע ללקוחותינו לעמוד בדרישות החוקיות, ועם זאת עושים ככל האפשר למציאת פתרונות חוקיים להקטנה אופטימלית של נטל המס עליהם.

תחומי מיסוי בהם אנחנו מייצגים

 • חישובי מס, ביקורת דוחות מס של חברות והגשתם לרשויות.
 • ייעוץ ותכנון מס לחברות וליחידים
 • ייצוג בפני שלטונות המס
 • היבטי מס במיזוגים ורכישות
 • חוות דעת בנושאי מס
 • טיפול בקבלת חוות דעת מוקדמת (Pre-Ruling) משלטונות המס
 • מיסוי הפרט
 • טיפול בהחזרי מס הכנסה, מס ערך מוסף ומיסים אחרים
 • מיסוי אופציות לעובדים
 • טיפול בענייני מס שוטפים (הקטנה והגדלה של מקדמות, פטורים מניכוי במקור ועוד)
 • התחברות קבועה למאגר הממוחשב של שלטונות המס – שידור דוחות, הפקת מצבי חשבון, הפקת אישורים ועוד
 • מיסוי בינלאומי לחברות וליחידים, לרבות בחינת השלכותיהן על אמנות המס הבינלאומיות
 • תחום התמחות מיוחד – תכנון וייצוג במיסוי במקרקעין ומיסוי קבלנים, לרבות מס הכנסה ומס שבח מקרקעין

  שירותים נוספים

  נאמנויות וייצוג משקיעים זרים

  תודות לוותק המקצועי שצברנו, מערכת הקשרים הענפה בין השותפים לבין לקוחות זרים ובעזרת ההשתייכות לרשת הבינלאומית HLB, משרדנו מייצג משקיעים זרים, משמש כנאמן בהשקעות פסיביות (כגון מקרקעין ונכסים מניבים אחרים). כמו-כן ממלאים שותפי המשרד תפקידים של חברי דירקטוריון בחברות שונות.

  יעוץ בהקמת עסקים חדשים

  למשרדנו ניסיון רב שנים בייעוץ ללקוחות בכל הקשור להקמת עסקים חדשים במרבית שטחי הפעילות הכלכלית. במסגרת הייעוץ אנו מסייעים ליזם בנושאי המבנה הארגוני והמשפטי של העסק, בגיבוש תוכניות עסקיות, בהשגת מימון ממקורות ממשלתיים, פרטיים ופיננסיים ובהיבטי המיסוי (מס הכנסה, מס ערך מוסף, ביטוח לאומי ומיסים אחרים(.
  שרותי ה-outsourcing של משרדנו (הנה”ח, ניהול, חישובי שכר, דווחי מע”מ וכיו”ב) מסייעים ללקוחותינו הנדרשים להם, במיוחד ללקוחות זרים, לקיים את הדרישות החוקיות והמיסויות בארץ.

  הערכת שווי עסקים

  אאנו מספקים שירותי הערכת שווי עסקים באמצעות צוות מיומן המיישם את המודלים העדכניים והמתאימים ביותר. שירותי הערכת השווי נועדים, בין השאר, לתמוך בהחלטות רכישה או מכירה של מיזמים עסקיים.
  סוגי הערכות השווי שאנו מספקים כוללים, בין השאר:

  • הערכות לקניה, מכירה או מיזוג של עסקים
  • תמיכה בהתדיינות בנושאים של חילוקי דעות בין שותפים, ייצוג זכויות בעלי מניות המיעוט בתאגידים
  • סקירה והערכת מהימנות של בדיקות ודיווחים שהוגשו על ידי צד שלישי
  • ייעוץ בלתי תלוי בהעברת זכויות במניות של צדדים קשורים

  בדיקת נאותות (Due Diligence)

  למשרדנו ניסיון רב שנים בעריכת בדיקות נאותות, הן כשרות לחתמים במסגרת הנפקת ניירות ערך לציבור והן כתהליך תומך החלטה בהשקעות פרטיות.
  בבדיקות הנעשות לצורך השקעות פרטיות אנו שמים דגש רב על סדרי העדיפויות של הרוכש הפוטנציאלי ומשלבים תהליכים ושיטות בדיקה מגוונות הדרושות לביסוס חוות הדעת הסופית.

  פגישת יעוץ

  מעוניינים לדבר עם יועצ/ת? מלאו את פרטי הקשר למטה
  ואנחנו מיד נהיה בקשר


  גיא, גופר, יהב, גילמן, אודם ושות

  טלפון: 03-5622282
  פקס: 03-5622275

  מגדל ב.ס.ר 1 קומה 17
  רחוב בן גוריון 2
  רמת גן 5257334

  Email: office@gyugcpa.com